KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10134068
nr 1013 4068
Pastell
Gösta Larson, Stockholm, signerad, -54, 26x34
Utrop:
400 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:47:20
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm